01.05.2017 14:56 | comments0

80% заробітчан шукають за кордоном сезонну або короткострокову роботу. Лише 15% готові залишитися за кордоном і розглядають пропозиції по довгостроковому працевлаштуванні.

Українські заробітчани не хочуть залишатись за кордоном назавжди

"Більшість мігрантів повертається на Батьківщину вже через 6-12 місяців. Ті, хто працює за кордоном на постійній основі, готові повернутися відразу ж після того, як в Україні стабілізується соціальна і економічна ситуація. Держава має поміркувати над вирішенням проблемних питань, забезпечити підтримку мігрантів на ділі, а не на словах. Інакше заробітчани дедалі частіше будуть замислюватися про те, щоб залишити Україну назавжди. А ось цього допустити ні в якому разі не можна", - сказав президент Всеукраїнської асоціації компаній по міжнародному працевлаштуванню Василь Воскобійник, - пише Gazeta.ua  з посиланням на дані дослідження Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

За повыдомленням Укрінформу, за результатами дослідження Міжнародної організації з міграції, закордонні заощадження за 2014 рік українських трудових мігрантів становлять 4 мільярди доларів США.

Понад 60% українців, які працюють за кордоном, хотіли б повернутися додому і вкласти свої гроші у розвиток Батькывщини.

Згідно з даними групи “Рейтинг”, до цього часу 36% опитаних заробітчан виїжджали на роботу у Польщу, по 5% працювали у Чехії та Німеччині, 3% - в Італії, решта – в інших країнах, переважно, Західної Європи.

29% респондентів відмовились відповідати на це запитання.

У Росії працювали близько чверті опитаних заробітчан, але тепер в Росію готові їхати лише 6%, решта хотіли б працювати у Німеччині та Польщі, інших країнах ЄС.

Выдомо, що майже кожен другий заробітчанин займається будівництвом або ремонтом будывель. Близько 23% працюють на сільськогосподарських роботах, ще 10% на роботах по дому, по 3% мали досвід роботи в IT, догляді за дітьми, ресторанному бізнесі (кухарі, офіціанти, прибирання).

Третина українських заробітчан працювали за кордоном офіційно, дві третини - не офіційно.

При цьому, кожен п’ятий стикався з фактами шахрайства при оформленні офіційних документів для працевлаштування за кордоном.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: