20.06.2017 13:50 | comments0

Начальник відділу інормаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк оголосила голодування під стінами Львівської міської ради.

Троє людей вже голодують із-за львівського сміття
Ольга Березюк

Про це Ольга Березюк повідомила в своєму Facebook.

"Вимагаю взяти і вивезти сміття", - написала чиновниця.

Як прокоментувала сама Березюк журналістам, на цей вчинок її наштовхнула бездіяльність міського голови, а також голодування під Адміністрацією президента голови парламентської фракції "Самопоміч" Олега Березюка. Вони не є родичами, мають лише однакове прізвище.

"Березюк це робить, щоб показати Садового жертвою. Що нібито хтось йому блокує сміття. Але насправді це політичні маніпуляції, бо за цим стоїть звичайна безгосподарність з його боку, бо нічого не робиться для вирішення сміттєвої проблеми", - додала Ольга Березюк.

Задля голодування під Ратушею, вона взяла відпустку до кінця тижня.

"Олег Михайлович (Синютка, голова Львівської ОДА — Ред.) знає про мій вчинок, він переконував мене цього не робити, але я вирішила таким чином привернути увагу до проблеми вивозу сміття зі Львова. Якщо Олег Березюк каже, що це єдиний спосіб спілкування в 21-му столітті, то хай буде так", - додала Березюк.

На запитання, що має зробити Садовий, щоб вона припинила голодування, Березюк додала: "Хай хоча б почне їздити до людей, учасників меморандуму (підписаного 21-го квітня щодо вивозу львівського сміття на полігони області - Ред.). Треба говорити з людьми. Бо до цього часу до них не їздили представники Львівської міської ради, а тільки депутати, які ці питання не вирішують. Садовий не був в жодному місті області, то як можна говорити, що він хоче вирішити проблему. Це з його боку обман і безгосподарність".

Як відомо, Львівський міський голова Андрій Садовий та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка перебувають в опозиції один до одного. Синютка, який до 2014-го року був першим заступником Садового, зараз активно критикує колишнього шефа.

Нагадаємо, мер Львова і виконавча влада – від ОДА до Кабміну – вже тривалий час звинувачують один одного у ситуації зі сміттям у Львові.

12 червня мер Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

14 червня прем’єр Володимир Гройсман розкритикував мера Львова Андрія Садового за неспроможність  вирішити проблему накопичення сміття в місті.

Садовий назвав таку заяву хамством і заявив, що очікував від глави уряду "більш адекватної відповіді".

Нагадаємо, що 19 червня голова парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування. Він заявляє, що чинна влада заважає меру Львова й лідеру "Самопомочі" Андрію Садовому вирішити проблему утилізації сміття у місті.

Про це він заявив на погоджувальній раді ВР 19 червня.

"Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян… я, як людина, лікар і народний депутат України прийняв екстраординарне для себе рішення (ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в 21 столітті тут) - я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля влади в Україні в 21 ст., на жаль", - сказав Березюк.

20 червня до нього приєдналася віце-спікер Оксана Сироїд, яка також є членом "Самопомочі".

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: