28.09.2017 09:40 | comments0

Цивільна гвардія Іспанії провела рейди у провінції Малага проти російської мафії, в рамках яких затримала 11 осіб, зокрема російського мільярдера - президента футбольного клубу "Марбейя" Олександра Грінберга.

Російського власника футбольного клубу "Марбейя" заарештували в рамках спецоперації проти мафії
Олександр Грінберг. Фото: socialpeople.es

"Серед заарештованих та звинувачених у членстві кримінального угруповання були президент ФК "Марбейя" Олександр Грінберг і віце-президент Герман Пастушенко, а також директори інших компаній, що перебувають під слідством", - повідомив  Euro Weekly News.

Операція пройшла вранці у вівторок, 26 вересня, в іспанських містах Марбелья і Міхас.

Видання пише, що завдяки інформації, отриманій від Європолу, офіцери зосередили свою увагу на трьох компаніях, які нібито отримували великі кошти від злочинців. Серед них - футбольний клуб "Marbella", компанія "Agua Sierra Mijas" та гольф-клуб у Марбейї "Dame de Noche".

Серед затриманих також директор мережі готелів Арнольд Тамм (Співаковський). Останній, за даними іспанських правоохоронних органів, пов'язаний із Семеном Могилевичем, якого розшукує ФБР.

Як повідомляють іспанські ЗМІ, Співаковський приїхав до Іспанії на тиждень відпочити.

Розслідування почалося ще чотири роки тому. Затримання, проведені у вівторок в Іспанії, привели до "знешкодженню структур російських злочинних угруповань "Солнцевська" та "Ізмайлівська", які осіли в Іспанії", - повідомляє Гвардія.

Зазначається, що рейди на 18 об'єктах були спрямовані проти підозрюваних членів російської мафіозної групи. По закінченні операції було вилучено велику кількість готівки, комп'ютерного обладнання, мобільних телефонів, документацію та 23 автомобілі, а також значну кількість вогнепальної зброї.

На думку офіцерів, заарештовані були залучені до відмивання більш ніж 30 мільйонів євро в Іспанії.

Грінберг проживає в Марбейї з 2008 року. Росіянин - власник і президент місцевого футбольного клубу, який виступає в Сегунді В (третій за силою дивізіон чемпіонату Іспанії). У поточному сезоні "Марбейя" після шести матчів набрала десять очок і посідає дев'яте місце.

За інформацією Цивільної гвардії Іспанії, мафією керували так звані генії злочинності з РФ, одного з яких розшукує ФБР за шахрайство на території США.

Раніше повідомлялося, що італійська поліція під час масштабної операції проти мафії на півночі країни затримала 24 людини, в тому числі мера міста Сереньо.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: