04.01.2018 12:07 | comments0

Радник президента США з питань нацбезпеки Герберт Макмастер заявив, що Дональд Трамп обізнаний про втручання Росії в американські вибори.

Радник Трампа з нацбезпеки розповів про стратегію Росії розколювати суспільство
Герберт Макмастер

Генерал-лейтенант Герберт Макмастер вважає, що необхідно знайти спосіб протистояти досить просунутій новій стратегії, яку  Росія  удосконалила з багатьох параметрів.

За словами генерала, ця нова загроза включає в себе використання дезінформації, пропаганди і соціальних мереж для того, щоб розколоти суспільство і налаштувати соціальні групи одну проти одної.

"Ми торкнулися цієї проблеми в нашій Стратегії національної безпеки, бо для нас важливо відкрито говорити про те, що роз'єднує і об'єднує нас як націю, про наші прагнення і цінності, такі як права людини, верховенство закону і демократія", - сказав Макмастер.в  інтерв'ю "Голосу Америки".

"Росіяни також виявляли активність у Європі і під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі про статус Каталонії. Ми бачили їх активність у Мексиці, спроби спровокувати путч у Чорногорії. Зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації – це перший важливий крок, який дозволить всім побачити їх справжні наміри, а, отже, послабить їх можливості сіяти невпевненість в людях і налаштовувати спільноти одну проти одної", - вважає радник з національної безпеки.

За його словами, Росія, як і раніше, заперечує свою причетність до подібних дій, але робить це все менш переконливо.

"Ці ж самі люди заявляли: "Ні, ми не збивали авіалайнер і не вбивали всіх цих людей"; "Ні, наших солдатів немає в Криму та на сході України"; "Ми не надаємо підтримку сирійському режиму, відповідальному за масові вбивства власних громадян з використанням хімічної зброї". Сьогодні цим словам вже ніхто не вірить", - заявив Макмастер.

На думку генерала, кожна арабська держава повинна розуміти, що робить Росія на Близькому Сході, а саме - прагне використовувати деструктивні дії Ірану, який розпалює громадянську війну в регіоні, озброює і підтримує терористичні угруповання на кшталт "Хезболли".

"За таку підтримку Росії доведеться заплатити чималу ціну", - попередив Макмастер.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: