03.07.2017 13:35 | comments0

За результатами перевірки Головним управлінням Держпродспоживслужбою у місті Києві, 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою роботу для проведення санітарних заходів та усунення недоліків.

Перевірка закладів харчування в Києві: 30% тимчасово припинили свою роботу

"1 липня 2017 року у зв’язку з реєстрацією в м. Києві випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві … провели збір інформації в операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем впровадження їх господарської діяльності", - повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Держпродспоживслужба пояснила, що основною метою перевірки було дослідити санітарний стан приміщень, чи підтримується воно в чистоті, чи в робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, чи вона в непошкодженому стані, чи легко чиститься, дезінфікується, та з яких матеріалів вона зроблена.

Також перевірялись медичні книжки у персоналу закладу.

"За рекомендаціями спеціалістів Головного управління, 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів та усунення недоліків", - повідомили в київському управлінні Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, 28 червня 16 громадян потрапили в лікарні Києва з підозрою на гостру кишкову інфекцію. Всі постраждалі пов'язують своє захворювання із вживанням ролів в популярному київському ресторані "Суши Ленд Євразія", що на вулиці Дмитрівській у Києві. 

В Держпродспоживслужбі повідомили, що станом на 1 липня кількість людей, постраждалих від захворювання на гостру кишкову інфекцію в закладах громадського харчування, - збільшилась і становить 34 випадки. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: