30.06.2017 21:29 | comments0

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт у своїй першій заяві після того, як в ПАРЄ ініціювали його відставку, заявив, що став "жертвою через своє бажання до діалогу", та що кампанію проти нього очолили українці.

Педро Аграмунт про відставку: кампанія проти мене велась українською делегацією

Про це йдеться у заяві президента ПАРЄ Педро Аграмунта.

Зі слів політика, його позиція щодо Росії та Сирії така ж, як і в президента Франції Еммануеля Макрона. А його "місія" до Сирії була мотивована лише "підходом відкритості та миру", - повідомляє "Європейська правда".

"На жаль, через кілька днів після мого візиту в Сирію відбулася хімічна атака, після чого я негайно і рішуче засудив тих, хто був відповідальний за напад", - підкреслив Аграмунт.

"Нещодавні заяви президента Франції Еммануеля Макрона у Figaro та Guardian демонструють, що його позиція щодо сирійської кризи не відрізняється від моєї. Інші лідери у всьому світі також заявили, що обов'язково треба залучати до діалогу всі сторони, включаючи нинішній сирійський уряд. Всі ці заяви віталися міжнародним співтовариством", - сказав він.

За його словами, "деякі" члени ПАРЄ просто скористалися обставинами, щоб розпочати кампанію проти нього.

"Ця кампанія, звичайно, велася українською делегацією, через національні інтереси стосовно Росії, а також соціалістами та крайніми лівими, з політичних і, отже, партійних причин, зокрема, для простого задоволення, щоб знищити президента від партії ЄНП", - заявив Агамунт.

"Політично, українські депутати з їхніми спрощенськими гаслами, а також соціалістами та крайніми лівими зі своєю прихованою програмою, побачили прекрасну можливість напасти на мене, після моїх ініціатив до діалогу, щоб послабити мене та звести рахунки", - заявив він.

У своїй заяві президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт також заявив, що прийняті у ПАРЄ нові правила щодо процедури його відставки є "незаконними та нечесними".

Раніше повідомлялося, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт вивчає можливість оскаржити в суді рішення ПАРЄ, яке відкрило шлях до його відставки, і вже почав здійснювати кроки для цього.

Читати по темі: Глава ПАСЕ Педро Аграмунт сохранил свой статус, несмотря на то, что его уличили во лжи.

Нагадаємо, група депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи зареєструвала в секретаріаті асамблеї пропозицію про припинення повноважень президента ПАРЄ Педро Аграмунта. Відповідності до регламентних змін, ухвалених 27 червня, запроваджено можливість відправляти президента у відставку, якщо депутати висловлять йому недовіру. В разі завершення процедури, асамблея може позбавити Аграмунта всіх регалій та заборонить обіймати керівні посади довічно. Водночас, чинний президент може самостійно подати у відставку, уникаючи санкцій.

Вирішальне голосування по відставці Педро Аграмунта очікується 9 жовтня 2017 року.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: