19.06.2017 16:09 | comments0

Причиною підвищення комунальних тарифів у Києві стало зростання вартості електроенергії, збільшення тарифу на послуги з вивезення сміття, підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, здорожчання вартості пально-мастильних матеріалів.

Новий скачок цін: з 1 липня піднімаються тарифи по квартплаті

"З 1 липня у столиці вступають у силу тарифи на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. У серпні кияни отримають рахунки з новими тарифами: планується, що середньозважений тариф у Києві становитиме 5,80 грн/м кв. Завдяки новим тарифам будуть підвищені зарплати працівникам робітничих професій, а також планується збільшити обсяги коштів на поточні ремонти, обслуговування ліфтів та інші нагальні потреби в житловому фонді", - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час брифінгу, присвяченому встановленню нових тарифів для комунальних підприємств. 

Заступник голови КМДА пояснив, що тариф для комунальних ЖЕКів не змінювався майже сім років.

"Протягом останніх двох років комунальні підприємства зверталися до міської влади з проханням скоригувати тариф. Але на фоні збільшення інших тарифів - на тепло, гарячу воду, електроенергію - ми відмовляли підприємствам, розуміючи межі платіжної спроможності людей. Однак зараз мова йде про те, аби зберегти сферу надання послуг у робочому стані та не втратити робітників, яких уже зараз не вистачає. Я маю на увазі двірників, слюсарів, сантехніків, покрівельників, які отримують мінімальну заробітну платню (нестача двірників у Києві становить близько 40%, інших технічних працівників - 30%). Зміною тарифів ми прагнемо забезпечити безперебійне надання послуг та покращити сервіс. Саме тому ми вимагатимемо від комунальних служб докорінної зміни підходу до надання послуг та клієнторієнтованості", - сказав Пантелеєв.

Отже, на зміну тарифів вплинули:

зростання майже у сім разів вартості електричної енергії для освітлення місць загального користування та роботи ліфтів (з 0,2436 грн за 1 кВт до 1,68 грн за 1 кВт);

зростання удвічі тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів;

зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на 90%;

зростання у три рази вартості паливно-мастильних матеріалів тощо.

Заступник голови  КМДА  також зауважив, що для киян зберігається знижка у розмірі 10% у разі, якщо рахунки сплачені до 20 числа.

Про підвищення комунальних тарифів з 1 липня повідомляють і інші регіони України.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: