25.01.2018 23:18 | comments0

Росія прагне підірвати демократичні цінності та дестабілізувати європейське суспільство, і це є однією із головних загроз для Євросоюзу.

Кремль є однією із головних загроз для Європи – іспанський євродепутат Понс
Естебан Гонсалес Понс

"Євросоюз сьогодні стоїть перед трьома основними викликами. По-перше, це Brexit. По-друге - це зростання національного популізму, євроскептицизму та екстремізму... І третьою загрозою є вплив Росії - не лише на її найближчих сусідів, але й також на інші країни Європи", - заявив депутат Європарламенту з Іспанії Естебан Гонсалес Понс на слуханнях "Російські мережі з підриву Європи", які відбулись у законодавчому органі ЄС.

Іспанській політик зазначив, що в Іспанії питання про негативний вплив Росії донедавна взагалі не піднімалося.

"Ще чотири роки тому я не міг навіть уявити, що сьогодні буду говорити про те, як Росія намагається втручатися у внутрішні справи Іспанії, підтримуючи відповідний рух у Каталонії", - зауважив європарламентар.

Він також сказав, що Кремль не хоче незалежності Каталонії, але прагне послабити Іспанію як країну-члена ЄС, адже це означатиме послаблення ЄС у цілому.

Понс підкреслив, що РФ щорічно витрачає більше мільярда євро на утримання та забезпечення діяльності своїх державних ЗМІ, які працюють у більше сотні країн 33 мовами, в той час як ЄС на протидію російському негативному впливу в інформаційному просторі витрачає лише один мільйон євро.

Нагадаємо, що іспанський політик Понс вже неодноразово публічно зазначав, що Росія намагається підірати основи ЄС.

"Росія зацікавлена ​​в дестабілізації Європейського Союзу. ЄС - головний конкурент Росії (Путінської Росії, Путіна і уряду Путіна, але не громадян цієї країни) не тільки в області економіки, але і в тому, що стосується ідеології, перш за все, моралі. Ми є дзеркалом, що відображає реальність, відмінну від тієї, яку намагається створити Путін. Тому ЄС має проблеми в тих областях, де працюють російські хакери, які намагаються похитнути основи демократії. Конкретного інтересу в незалежності Каталонії у них немає, просто це підірве основи ЄС", - говорив Понс в інтерв'ю виданню El Pais в грудні минулого року, коментуючи вплив російських хакерів на події в Каталонії.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: