27.09.2017 23:47 | comments0

Каталонська поліція візьме під контроль всі кабінки для голосування перед каталонським референдумом про незалежність. Однак Президент Женералітета Каталонії Пучдемонт хвалиться, що референдум відбудеться за будь-яких обставин.

Каталонські пристрасті: бути чи не бути референдуму?

Прокурор Каталонії наказав регіональній поліції взяти під контроль всі кабінки для голосування починаючи з п'ятниці, 29 вересня.

"Регіональна поліція візьме під контроль будь-які кабінки для голосування перед каталонським референдумом про незалежність, які хочуть провести у ці вихідні", - йдеться в повідомленні, - повідомляє  Reuters.

В іспанському уряді підтвердили, що перекрили всю логістику для проведення референдуму.

"Сьогодні ми можемо підтвердити, що в  Каталонії  не буде ефективного референдуму. Вся логістика референдуму була демонтована", - заявив представник іспанського уряду Каталонії Енрік Мілло.

Крім того, було заблоковано понад 140 веб-сайтів, що підтримують проведення референдуму про незалежність Каталонії.

"Іспанські операції по гарантуванню безпеки з метою зірвати спірний референдум у північно-східному регіоні Каталонії продовжилися 26 вересня. Було перекрито доступ до онлайн-операцій на більш як 140 веб-сторінках, що підтримують незалежність", - йдеться у повідомленні EFE.

Згідно з джерелами видання, серед заблокованих поліцією сайтів було послання на сайт Національної асамблеї Каталонії - організації, яка просуває незалежність регіону від Іспанії. Однак веб-сторінка, як і раніше, доступна через її доменне ім'я в Європейському Союзі (.eu).

У свою чергу каталонський регіональний уряд заявив, що все одно проведе голосування 1 жовтня і відправить каталонцям повідомлення з інформацією про їх виборчі дільниці.

Нагадаємо, 6 вересня щоарламент Каталонії проголосував за проведення референдуму про незалежність від Іспанії, який має відбутися 1 жовтня. Конституційний суд Іспанії 7 вересня скасував це рішення.

По автономії, зокрема в Барселоні, пішли маніфестації.

Уряд Іспанії всіляко протистоїть організації референдуму. Так, прокуратура Іспанії наказала поліції конфіскувати урни для голосування і виборчі листівки і почати розслідування по 700 каталонських мерах.

13 вересня влада Іспанії закрила офіційний сайт референдуму. Також був розпущений виборчком.

Крім того, було заборонено відкривати школи і дитячі сади під виборчі дільниці. Штраф порушникам складає 12 тисяч євро в день.

Однак на багатьох іспанських телеканалах траслюється ролик зі словами Президента Женералітета Каталонії Карлеса Пучдемонта, де він завляє, що референдум в атономії відбудеться незважаючи ні на що.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: