11.08.2017 21:07 | comments0

Міністр соцполітики Андрій Рева вважає, що українці занадто багато їдять, тому на придбання продуктів йдуть великі гроші. Дане висловлювання обурило інтернет-користувачів.

Громадськість обурив вислів міністра Реви про те, що українці багато їдять
Міністр соціальної політики Андрій Рева (в центрі) з членами Кабміну

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець написав у Фейсбуці, що глава Мінсоцполітики такими висловлюваннями показує, в якому напрямку діє його відомство і як піклується про громадян. 

"Ще в радянські часи методики розрахунку соціальних гарантій припускали, що витрати громадян на харчування повинні складати не більше 25% від їх заробітків. Сьогодні Україна повинна йти до європейських стандартів і рівнятися на ту ж Німеччину, де громадяни витрачають 14% своїх доходів на харчування, де мінімальна зарплата за 1 годину становить 8,5 євро. Глава Мінсоцполітики своїми висловлюваннями показує, в якому напрямку діє його відомство і як піклується про громадян. Виходить, що міністерство спирається на методики і проштовхує законопроекти, які не поліпшують життєвий рівень громадян, а скоріше ведуть до зубожіння народу. Особливо уразливими стають сьогодні молоді люди, які не можуть знайти собі роботу, і пенсіонери з мізерними пенсіями", - пише Волинець.

"Ненажери! Відібрати у них пенсії!" - іронізує на слова Реви на своїй сторінці в ФБ громадський діяч Віталій Манько.

"Порівнювати в процентах від зарплати витрати на їжу в Україні та Німеччині і на підставі цього стверджувати, що українці багато їдять може тільки ідіот. Шкода, що він при цьому ще і завідує соціальною політикою країни... Сума в $200 на харчування це якраз 50% від середньої зарплати в Україні і менше 10% від такого ж показника в Німеччині", - зазначає в своєму коментарі українець Валерій Маслов.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що занадто багато їдять.

Ведучий озвучив статистику профільної асоціації торгових мереж, в якій сказано, що українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів. Через те, що ціни на низку продуктів харчування зросли.

Читати по темі: Зарплати гендиректора “Укрспецекспорту” і голови правління НАК “Нафтогаз України” майже в 500 і 1000 разів більше пенсій 8 млн українців.

"Німці їдять трохи по-іншому. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. Враховуючи, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми", - впевнено заявив міністр.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: