27.07.2017 18:05 | comments0

Єврокомісія висловила стурбованість новими санкціями, прийнятими Сполученими Штатами Америки проти Російської Федерації, а саме їх негативними наслідками для ЄС.

Еврокомісія і США не мають узгодженності дій в санкціях проти Росії

"Комісари висловили своє занепокоєння, зокрема, через можливий вплив законопроекту на енергетичну незалежність ЄС", - йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Презентацію президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і віце-президента В'юркі Катайнена про законопроект США щодо санкцій було обговорено 26 липня на колегії комісарів.

Як відзначив Юнкер, ЄС повністю налаштований на режим санкцій стосовно РФ, проте єдність G7 по санкціях і тісна координація між союзниками є основою для забезпечення повної реалізації Мінських угод, а законопроект США може мати непередбачувані односторонні наслідки, які вплинуть на інтереси енергетичної безпеки ЄС.

"Тому сьогодні Комісія зробила висновок, у разі якщо наші занепокоєння будуть недостатньо враховані, ми зможемо належним чином відреагувати уже найближчими днями", - заявив президент Єврокомісії.

Крім того, заступник офіційного представника федерального уряду ФРН Ульріке Деммер заявила, що європейська промисловість не повинна ставати метою американських санкцій.

За словами Деммер, ФРН виступає проти принципу "санкцій з екстериторіальним ефектом".

Вона додала, що важливим є продовження тісної координації між США і ЄС у питаннях санкційної  політики щодо  Росії.

Офіційний представник МЗС країни Мартін Шефер зі своєї сторони заявив, що США не повинні диктувати європейським компаніям, як їм вести бізнес з третіми країнами (Росією).

Водночас, він назвав "великим кроком уперед" те, що американська сторона внесла зміни до законопроекту.

На його думку, Берліну "вдалося переконати партнерів у Вашингтоні діяти спільно".

"Ми будемо раді співпрацювати з американцями, в тому числі щодо санкцій проти Північної Кореї, проти Росії, можливо, навіть проти Ірану, але, будь ласка, разом і узгоджено", - сказав дипломат.

Як відомо, 25 липня Конгрес США 419 голосами "за" при 3-х голосах "проти" проголосував за нові обмежувальні заходи проти Ірану, Росії та КНДР. Для набуття санкціями чинності законопроект повинен схвалити Сенат і підписати президент США.

На стадії схвалення законопроекту Сенатом США проти нього різко виступили Німеччина та Австрія, фірми яких залучені в енергетичні проекти з Росією. Під впливом санкцій, що торкаються компаній, які співпрацюють з Росією в енергетичному секторі, можуть опинитися вісім проектів, до яких залучені європейські компанії. 

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: