03.11.2017 17:50 | comments0

Суддя окружного суду у Вашингтоні Емі Берман Джексон винесла рішення, що екс-радник Віктора Януковича - Пол Манафорт залишиться під домашнім арештом і має носити електронний пристрій спостереження.

Екс-керівник передвиборчого штабу Трампа - Манафорт буде під домашнім арештом
Пол Манафорт

Пола Манафорта разом із його бізнес-партнером Ріком Ґейтсом звинуватили у "змові проти Сполучених Штатів" з метою відмивання коштів, та в порушенні вимог реєстрації в якості іноземного агента колишнього проросійського уряду України.

Справа Манафорта - є частиною розслідування спеціального прокурора Департаменту юстиції США Роберта Мюллера по ймовірному втручанню Росії у президентські вибори в Америці у 2016 року, аби схилити їх результат на користь Дональда Трампа - повідомляє Reuters.

Інший колишній високопосадовий радник Трампа під час виборчої кампанії - Сем Кловіс відкликав свою кандидатуру на адміністративну роботу, очевидно, через розслідування Мюллера.

Видання зазначає, що для Манафорта та Ґейтса лише звинувачення у змові з метою відмивання коштів тягне за собою покарання до 20 років позбавлення волі.

Вони обидва 2 листопада з'явилися в суді у Вашингтоні. Суддя повідомила, що початкові умови застави для них нині залишаються незмінними і постановила проведення судових слухань щодо розмірів застави на 6 листопада.

Манафорт та Ґейтс перебувають під домашнім арештом з визначеними розмірами застави у сумі 10 млн доларів та 5 млн доларів відповідно. У судовому рішенні наголошується, що вони не повинні вносити заставу, якщо тільки не порушать вимогу з'являтися в суді або інші вимоги. Прокурори стверджують, що існує ризик їх втечі.

Повірений адвокат Манафорта Кевін Даунінг стверджує, що його підзахисний готовий виконувати щоденні зобов'язання щодо домашнього арешту, але бажав би домогтися зняття електронного браслету спостереження.

У звинуваченні Федеральної колегії присяжних, спрямованому до окружного суду у Вашингтоні, зазначається, що Манафорт та його бізнес-партнер Ґейтс за співпрацю з оточенням  екс-президента України Януковича отримали десятки мільйонів доларів.

Манафорт і Гейтс не звітували про свою багаторічну лобістську діяльність на користь України до Департаменту юстицій, як цього вимагає закон США.

Щоб обійти обов’язкові для лобістів реєстри, Манафорт і Гейтс утворили The European Centre for a Modern Ukraine (Європейський центр сучасної України). Організація в Брюсселі, керована німкенею Іною Кірш-Ван де Ватер, відбілювала репутацію "Сім'ї" як клієнт двох американських лобістських компаній.

Між 2006 та 2015 роками Манафорт і Гейтс виступали в якості незареєстрованих агентів уряду України, політичних сил Партії регіонів та "Опозиційного блоку".

Манафорт та Ґейтс перевели мільйони доларів отриманих виплат іноземним компаніям та на банківські рахунки, які були відкриті ними та їхніми спільниками у низці країн, і зокрема, на Кіпрі, Сент-Вінсенті і Гренадинах та Сейшелах.

Вони приховали існування іноземних компаній та банківських рахунків, постійно хибно повідомляючи у власних податкових документах, що вони не мають їх.

Нагадаємо, Пол Джон Манафорт-молодший - американський юрист, лобіст і політичний консультант. З червня по серпень 2016 року обіймав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа у ході президентських виборів в США. Раніше працював радником під час президентських кампаній Джеральда Форда, Рональда Рейгана, Джорджа Буша-старшого, Боба Доула, Джорджа Буша-молодшого, Джона Маккейна.

Манафорт відомий лобіюванням інтересів спірних іноземних лідерів, таких як колишній український президент - Віктор Янукович, колишній диктатор Філіпін - Фердинанд Маркос, лідер ангольських партизан - Жонас Савімбі, колишній диктатор Демократичної Республіки Конго - Мобуту Сесе Секо та інших іноземних державних керівників, завдяки чому його фірма потрапила до списку провідних "відбілювачів іміджу" найгірших диктаторів і корупціонерів світу.

Наразі Пол Манафорт перебуває під слідством декількох федеральних агентств. 30 жовтня 2017 року Манафорт здався ФБР. Йому пред'явлено звинувачення по 12 епізодам, серед яких "змова проти США", відмивання коштів, приховування фінансових даних, неправдиві й оманливі свідчення американським органам влади і 7 випадків замовчування про рахунки в зарубіжних банках. У випадку доведення вини,  Манафорту загрожує до 80 років позбавлення волі.

Згідно зі щорічним звітом Міністерства юстиції США від 2008 року, компанія Манафорта задекларувала отримання від Партії регіонів $63 750 впродовж шестимісячного періоду, який закінчився 31 березня 2008 року, - за консультаційні послуги.

Під час парламентських виборів 2014 року Манафорт співпрацював з "Опозиційним блоком" і одним із перших запропонував саме таку назву партії. Активно співпрацював з Сергієм Льовочкіним. Повідомляється, що Манафорта до України привіз Ринат Ахметов.

Про діяльність Манафорта в Україні - в сюжеті http://begemot.media:

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: