04.01.2018 13:45 | comments0

Україна не отримувала від Європейського Союзу переліку вимог для надання нашій державі нової макрофінансової допомоги на 2018-2019 роки і ще не розпочинала офіційних переговорів щодо цього, але логічно, що деякі завдання, які стояли для отримання останнього траншу макродопомоги від ЄС, перекочують у новий документ.

Деякі завдання, які стояли для отримання останнього траншу макродопомоги від ЄС, перекочують у новий документ - Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе

"Під час перемовин Президента з очільниками ЄС було оголошено, що Європейський Союз готовий розглянути питання наступної великої кредитної макрофінансової допомоги Україні на 2018-2019 роки, і зараз для нас є завдання переходити на обговорення її остаточних розмірів і умов отримання... Поки що в нас немає переліку вимог і поки що не розпочаті офіційні перемовини щодо того, в який час, якими траншами, на яких умовах, відповідно до яких показників ми її зможемо отримати", - сказала 3 січня в онлайн-інтерв'ю порталу liga.net віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона спрогнозувала, що відповідні перемовини проводитиме Міністерство фінансів, яке зводитиме ці завдання до "одного спільного знаменника".

Віце-прем'єр нагадала, що Україна не отримала третій транш попередньої макрофінансової допомоги ЄС у розмірі 600 млн євро, оскільки не виконала низки вимог, серед яких були, зокрема, скасування мораторію на експорт деревини та запровадження арифметичного та логічного аналізу е-декларацій.

"Я підозрюю і думаю, що це цілком логічно, що деякі з тих завдань, які стояли для отримання останнього траншу макродопомоги, "перекочують" у новий документ. Перевірка декларацій однозначно буде частиною вимог", - спрогнозувала Климпуш-Цинцадзе.

У цьому контексті вона поінформувала, що керівництво уряду доклало "неймовірної кількості найрізноманітніших зусиль", щоб НАЗК у співпраці з міжнародними партнерами та Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації спромоглося вирішити це питання.

"Мені здається, що ми вийшли на той алгоритм, на ту робочу групу і конкретну "дорожню карту", як ми виконаємо це завдання", - зазначила віце-прем'єр.

Як відомо, Президент Петро Порошенко 24 листопада 2017 р. після переговорів із представниками Єврокомісії заявив, що з 2018 року має почати діяти нова програма макрофінансової допомоги Європейського Союзу, обсяг якої становитиме приблизно 1,8 млрд євро.

Водночас Європейська комісія 1 грудня повідомила, що Україна не отримає третій транш макрофінансової допомоги ЄС в розмірі 600 мільйонів євро в рамках затвердженої 2015 року програми - через невиконання низки зобов'язань.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: