Коррупции - нет
22.11.2017 23:59 | comments0

Сьогодні Україна згадує події чотирирічної давнини – початок Євромайдану, який переріс в Майдан Гідності. Саме в Майдан Гідності, а не революцію, як називають сьогодні ті події окремі політики.

Майдан - це процес. Бо є Гідність і волелюбність

Революція – це радикальні зміни системи, коли всі її складові скошуються під корінь. На жаль, за 4 роки цього так і не сталося.

У 2013 році відбувся найпотужніший сплеск народного гніву, який вивів людей на Майдан. Хто бачив, як до крові б’ють молодь, яка спокійно стояла на Майдані Незалежності в Києві, вимагаючи проєвропейського курсу для України, не міг залишатись байдужим. Сповнені гнівом люди вийшли на головну площу країни з протестом, щоб сказати вкрай знахабнілій владі: "Досить принижувати! Досить топтати нашу гідність!"

Через кілька днів на Майдані Незалежності зібралося більше 100 тисяч протестувальників з усієї країни, які були готові буквально знести владу Януковича і його знахабнілих чиновників. Масові заходи протесту, що майже відразу охопили Україну, привели до повалення правління Януковича і його втечі за межі країни у лютому наступного року.

Тоді за незалежну країну з європейськими цінностями та гідне життя для українців більше ста людей віддали своє життя. Їх назвали Небесною сотнею…

Про трагічний перебіг тих подій сьогодні говорять вінки та обеліски на Алеї Героїв Небесної Сотні. Та ще небесні батальйони - тисячі загиблих, що пішли захищати нашу країну від агресії путінців на сході нашої держави.

У ці дні ми з особливим болем та жалем згадуємо Героїв, оплакуємо їх і шануємо пам'ять. А також констатуємо: мета, заради якої люди поклали свої життя – не досягнута, система, проти якої повстали люди – не зламана.

Тому що на хвилі Майдану до влади прийшли інші, які назвали себе демократами та євроінтеграторами і які, насправді, просто скористалися народним гнівом, використавши його у власних інтересах. Вони мали шанс опертися на людську підтримку і зламати систему, проте не захотіли цього робити. Чому? Бо мали за мету за допомогою народних протестів прийти до влади заради самої влади та власного збагачення.

Високопосадовцям потрібно відзначати події 2013 року не урочистостями, а боротьбою з проблемами, які залишились від попередньої влади та й ще більше розквітли. Це привело до того, що, за статистикою МВФ, інфляція за чотири роки після 2013-го склала сумарно 87%, а однією з головних проблем для мільйонів українців стало неймовірне зростання цін, що викликало зубожіння населення.

То за що на Майдані вмирали хлопці? Правоохоронці навіть до цього часу не назвали їх убивць! І чому на сході нашої країни українці продовжують гинути досі?

Влада повинна частіше приходити на Алею Героїв Небесної Сотні і дивитись на вінки, обеліски та фото загиблих, з яких вони німим докором дивляться на нас усіх.

Щоб досягти мети, поставленої Майданом у 2013 році, потрібно зосередитися на боротьбі з корупцією, розвитку економіки, реальних реформах (а не їх імітації) і встановленні верховенства права.

Гідність, патріотизм, вільний дух, прагнення до свободи і незалежності, відстоювання їх і боротьба за це навіть ціною власного життя – то є ті почуття, які притаманні українській нації та вирізняють українців з-поміж інших.

Тож Майдан – є процес, що триває. Бо є Гідність і завжди буде прагнення до Незалежності, Волі і Свободи. Як казав наш великий геній Тарас Шевченко "Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!"

Вічна пам'ять Героям, лицарям Майдану! Їх дух завжди з нами, а пам'ять про них не дає нам можливості забути про Майдан та його ідеали. 

Людмила Башкірова.

Reportero.info - Новости Испании, новости Украины

Уважаемые читатели! Комментарии к материалам вы можете оставлять
на наших страницах в соцсетях в Facebook и вКонтакте.

Reportero - новости Испании, новости Украины на FB Reportero - новости Испании, новости Украины на VK

Погода

Погода
Погода в Киеве
Погода в Одессе
Погода во Львове
Погода в Харькове

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: